Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz Soldika30 #5147 üzenetére

    Elvileg nincs választási lehetőség amíg ezt forgalmazzák. Abban az esetben vehetnél másikat, ha 3 napon belül vagy és valamiért sikertelen a csere/javítás, vagy a későbbiekben valami miatt sikertelen ugyanúgy a javítás és már a csere is. Ilyenkor kapsz az eredeti árhoz mérten egy levásárlásra jogosító iratot a szolgáltatóhoz, ott visszaadják a pénzed, és akár fagyira is költheted ha úgy tetszik. (Mondjuk én már fürödtem be ezzel, ugyanis a SIM árát nem kaptam vissza, ezért aztán 3ezer forinttal kevesebbet vásárolhattam le, miközben másik telefont is új SIM-mel együtt vehettem csak, tehát a pénzem kevesebb volt, kártyám meg több, mint amennyi kellett volna..)

    A pénzedért megvásárolt garancia, és a hozzá kapcsolódó garanciális feltételek ehhez a készülékhez kötődnek, amit a Sony vállal, tehát nem költheted el újra ugyanazt a pénzedet egy Samsungra mondjuk. Ellenben szerintem cserés lesz a telefonod, úgyhogy nem lesz ott semmi probléma. :K

    Szerk.:
    A szoftverfrissítést szerintem mindig megcsinálják, sokszor persze akkor is, ha nyilvánvalóan nem ér semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák