Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz alamuszi #42 üzenetére

    A menüfelépítést tekintve is jobban jártunk volna, ha a Sony mobilokban megismert körhintás dolgot fejlesztik tovább, bár tény, hogy a konvencionális (szerintem sokkal inkább Nokia ihletésű) SE menü is elég jól eltalált alternatívát kínált a finn S40-es platformmal szemben.

    Csatlakozók: szerintem a Sony-nak sem volt markáns érdeke ezekben a dolgokban kötni az ebet a karóhoz, mert a Sony "J" széria csatlakozói teljesen mások voltak emlékeim szerint, mint például a SE "K" sorozaté. Szóval ez maximum egál szituáció, nem a Sony sara. Hogy a 3,5 milliméteres csatit ki akarta, ki nem, jó kérdés, de nem hinném, hogy a Sony ellenezte, hiszen jó néhány saját márkás termékét juttathatta volna el így a felhasználókhoz. Ugyanakkor az is igaz, hogy MP3 lejátszót is gyártanak, a házon belüli konkurencia teremtése pedig nem éppen a sikeres üzleti modell része.

    Innováció: számomra egyértelmű, hogy az SE modellek védjegyének számító kiváló formatervezést, megbízhatóságot, multimédiára kihegyezett funkcionalitást nem a svédek tolták az üzletbe.

    A BRAVIA egyébként valós technológiát takar, nem csak marketing szöveg. Nyilvánvaló, hogy nem a hardver hasonlít egy tévééhez, de a szoftveres optimalizálás / fejlett képjavító eljárások alkalmazása miatt lehet tényleges kapcsolat a két termékvonal között. Az XPERIA-nál jogos a felvetésed, csupán egy brand, de a jelek szerint eléggé életképes. Nem gondolnám, hogy akármelyiket is felőrölték volna, lásd a legújabb Walkman mobil iránti elvárásokat, lelkesedést.

    Hozzátenném, nem vagyok SE fan, az aláírásom alapján is láthatod.

Új hozzászólás Aktív témák