Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ancsma

    aktív tag

    Hé azért nyugi már...amikor még a hülye bétás teló képeit néztem akkor kb. kifutottam a szobából, és akkor mondtam én is hogy jajj mi a sz.r ez na jóvan...aztán mégis raktak bele új optikát. Sz.tem kicsit túlzás már hogy mennyire fika-mikázni kell az egészet. De ha jól megnézem minden topikban megy valamilyen szinten, igaz az Se-t jobban szokták...és ha tényleg ránéztek azokra a képekre akkor nem lehet azt mondani hogy "de szar" sz.tem csak jó beállítás kell meg hasonlók. Az meg biztos hogy nem a legjobb, G600/G800 csinál szép képeket sz.tem. Az N82 sem rossz, épp most vett ismerősöm ilyet. Vajon mért is vette? mert neki az tetszik és az kell neki amit az tud. Ami pedig a nagy 5mp tesztben volt n82-vel az is elég vicces volt. Bár nincs két egyforma optika elvileg...oh és mondom ezt úgy, hogy még nem is teszteltem be a c902-t. Nembaj, holnap megyek mm-be, meg haverét is majd megnézem. Bár k850-nél nem lesz jobb az is biztos. Ja k850? Jé nekem pont olyanom van,csináltam már vagy 2000 képet, csak mert kíváncsi vagyok mit is tud. Újabb szofttal azért már sokkal jobb. Ha csak úgy kattogok vele mint egy hülye, akkor tényleg szar az egész,de amúgy meg sikerült jókat csinálni. De legtöbb embernek már elég ez is. Pl.nekem. és nekem nem is kéne symbian se.
    Na jó leálltam, igaz hogy a G800 meg N82 jobb képet csinál, de a k850 sem olyan rossz mint ahogy a legtöbben azt tudják...

Új hozzászólás Aktív témák