Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz martonx #82 üzenetére

    Alza-ban pl. az összeset lehet kapni, és még az áruk is egészen közel van a meghirdetetthez.

    Én úgy látom, hogy listázva vannak, valóban teljesen normális áron. De alattuk az szerepel, hogy "nagyon várt termék", szóval sztem megvenni nem lehet.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • Chaser

    titán

    válasz martonx #82 üzenetére

    mit lehet kapni?
    listázva van, nem kapni lehet, ezek között próbálj már meg különbséget tenni
    egy héttel indulás után esélyem se volt venni 5xxx-et - normál áron, ami eleve drága, de azt elfogadtam -
    első nap első fél órájában lehetett kapni, de sokan nem kapták meg, 1-2-3 hétre törölték sokak rendelését
    ryzen 3600 már 3 hónapja nincs alzán, ahol lehet kapni már rohadt drága, és nem a gyenge ft miatt, az nem indokol annyit
    lóPh@szt lehet kapni, nem terméket

    Reggie0
    ez így van
    ámbátor van egy tippem, hogy a bányászok aránya/fogyasztása egy "picikét" nagyobb mint a gamereké - én csak attól kapok hülyét, ha jönnek a megújuló energia hülyeségekkel -
    pc-s gamer szegmens már nagyon kicsi, bányászatot meg már cégszerűen űzik sokan
    eco gammerkedésre' ott a series s, 75w-nál még nem láttam fentebb, de inkább 60-65 környékén mozog játék alatt
    a pc-m 5x w volt win desktop idle platinum táppal ( :

    Bennyboy
    persze hogy nem számoltak, mert ehhez 8 általános is sok
    két-három diplomásoknak nem ment kiszámolni, nyilván ( :
    nettó idiótának nézik a vevőket és a pofánkba hazudnak, ez benne az undorító

    relixo
    amd-t soha nem tekintettem jótékonysági intézménynek, oda árazott ahol eladni tudott
    az, hogy a semmiből küzdötték fel magukat egy-két évtized alatt az zseniális
    de nálam innentől hiteltelenek lettek, ugyanúgy kalap sz@rt nem ér amit mondanak mint a riválisuknál
    nyilván azt se számolták ki nagyon okos sok-diplomások, hogy felépíteni valamit azt qrva nehéz, de lerombolni azt végtelenül egyszerű és könnyű, hát sikerült nekik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák