Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz martonx #82 üzenetére

    mit lehet kapni?
    listázva van, nem kapni lehet, ezek között próbálj már meg különbséget tenni
    egy héttel indulás után esélyem se volt venni 5xxx-et - normál áron, ami eleve drága, de azt elfogadtam -
    első nap első fél órájában lehetett kapni, de sokan nem kapták meg, 1-2-3 hétre törölték sokak rendelését
    ryzen 3600 már 3 hónapja nincs alzán, ahol lehet kapni már rohadt drága, és nem a gyenge ft miatt, az nem indokol annyit
    lóPh@szt lehet kapni, nem terméket

    Reggie0
    ez így van
    ámbátor van egy tippem, hogy a bányászok aránya/fogyasztása egy "picikét" nagyobb mint a gamereké - én csak attól kapok hülyét, ha jönnek a megújuló energia hülyeségekkel -
    pc-s gamer szegmens már nagyon kicsi, bányászatot meg már cégszerűen űzik sokan
    eco gammerkedésre' ott a series s, 75w-nál még nem láttam fentebb, de inkább 60-65 környékén mozog játék alatt
    a pc-m 5x w volt win desktop idle platinum táppal ( :

    Bennyboy
    persze hogy nem számoltak, mert ehhez 8 általános is sok
    két-három diplomásoknak nem ment kiszámolni, nyilván ( :
    nettó idiótának nézik a vevőket és a pofánkba hazudnak, ez benne az undorító

    relixo
    amd-t soha nem tekintettem jótékonysági intézménynek, oda árazott ahol eladni tudott
    az, hogy a semmiből küzdötték fel magukat egy-két évtized alatt az zseniális
    de nálam innentől hiteltelenek lettek, ugyanúgy kalap sz@rt nem ér amit mondanak mint a riválisuknál
    nyilván azt se számolták ki nagyon okos sok-diplomások, hogy felépíteni valamit azt qrva nehéz, de lerombolni azt végtelenül egyszerű és könnyű, hát sikerült nekik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák