Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Atomgeszi #272 üzenetére

    Köszi! Elkerülhette a figyelmem...

    Chaser
    " ... ajánlom, hogy hallgass meg pár megoldást ... " - úgy érted BT-set. Kössz volt hozzá szerencsém...
    Mondjuk aptX-est még nem próbáltam, szóval semmi sem kizárt, DE ha még feltételezzük is a vezetékessel azonos hangminőséget, akkor is ott van az üzemidő, ill. a tény, hogy egy újabb cucc, amit töltögethetsz.
    Én elég sokat hallgatok zenét a melóhelyen, az egyik kollégám pedig végtelenítve hallgatja a Spotify, Tidal, Google Music kínálatát. Na, neki próbáld meg eladni, hogy használjon BT fülest. Mindegy, hagyjuk! Majd alszok rá párat oszt' eldöntöm, hogy ez így kell-e nekem. :)

    (#274) Karavik
    "Wireless charge nem támogatott sajnos..."
    Én sajnos nem tartom ennyire viccesnek. Egy 1000 éves, és hasznos fícsört sikerült nem integrálni. :((( Persze az iPhone-ban sincs, ami abban nincs az nem is kell, ill. hülyeség.

    Egyébként nagyon jó az a videó amit helixP link-elt korábban. Látszik, hogy almáéknál nem hülyék ülnek.

    (#277) citkar
    A kamera fölött még ne törjünk pálcát, hátha ezúttal...
    Szerinted magas az ára? Én nem nagyon tudok ilyen SoC-al olcsóbb készüléket. Egyébkét nagyon kéne valami a Redmi és Mi széria közé. Valami ami kicsit igényesebb, de nem feltétlen a csúcs SoC csücsül benne.

Új hozzászólás Aktív témák