Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Kis@ #5876 üzenetére

    a szervíz semmit nemc sinált cska nyomott egy hard resetet a telón és alapra állította vissza, és olyankor a helymeghatározás alapból ki van kapcsolva. Nosza írtak is, hogy nini, dehát ez be sincs nyomva, biztos az a hiba....hát persze.

    Benyomtam csak a helymghatározás engedélyezését - semmi a-gps, hálózati tököm tudja mi, csak az alap emghatározás. Semmi nem jött 15-20 percig.
    Feltettem újra a Route66-et, és azon kértem pozíciót - talált is pár perc után, igaz térképen nem tudtam megnézni, mert elhagytam a memókártyát, így a térkép nem ment fel telóra, de a pozíciót budapestre jelezte. Gondoltam ez jónak indul, visszaléptem beállításokba, megnéztem, 5 műhold, xy koordináták, stb. Mivel térképen nem mutatta, megkerestem google mapsen - pontosan belőtte a pozit, jó utcába rakott (nuku 6-700 méter difi, mint előtte)
    Innentől kezdve meg úgy tűnik életre kelt a beépített panel és a r66 is.
    Sztem valamit rosszul rakott fel első alkalommal a gép, vagy valami hiba miatt nem tudta az r66 triggerelni a beépített vevőt, tököm tudja, de nekem ebből ez jön le, és kb leslieke nél is ugyanez volt a szitu ahogy leírta, mintha elsőre csak valami szoftverrel volna hajlandó elindulni a helymeghatározás de a szoftver nem tudja működésre bírni...

Aktív témák