Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz leslieke #34702 üzenetére

    Lehet a samsungos kontakt osszeadta a regionalis appokat (India-specifikus pl.), meg a temakat felszorozta kettovel, meg hazudott is.

    “All nothings are not equal.”

  • szimike79

    őstag

    válasz leslieke #34702 üzenetére

    Ez egy nagyon jó kérdés! Ha az összes országban elérhető alkalmazások száma lenne ez, a fizetős store-kal együtt, az talán valós adat lehetne. De hogy az ingyenesen letőlthető app-ok száma? :Y
    Az kizárt. De lehet hogy beleszámolták azokat az alaklmazásokat is amik felülvizsgálatra várnak. Engem azonban teljesen hidegen hagynak ezek a számok, egyszerűen nem érdekel. Az viszont már inkább hogy hány hasznos alkalmazás érhető el, ami minőségileg is elégedettséggel tölt el. :K
    Két olyan cucc van amire fenem a fogam egy ideje, de hiába lesem reggelente a store-t sehol semmi. A számok helyett inkább olyan alkalmazásokkal dobálóznának mint Karma app-ja, vagy az AB. Azt többre értékelném a felesleges duma helyett, és ezzel nem az egyetlen elégedettebb Wave tulaj lennék. :(((

    mrhitoshi: A marketing részét értem is a dolognak, csak azt nem, hogy mi értelme van össze-vissza hazudozni a mennyiségről, főleg úgy hogy ezekkel az adatokkal esélytelen felvenni a versenyt a nagyokkal?
    Egy aranyköpés jut eszembe ezzel kapcsolatban:
    "Értem én hogy gőzgép, de mi hajtja? :F

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Aktív témák