Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • chipi-85

    aktív tag

    válasz Karma #18633 üzenetére

    Az említett topikban nagyon sűrűn és melegen ajánlják a Wave-et olyanok is, akik méteres közelségben se voltak vele soha. Simán belecsúszhat az ember, és utána jogosan érzi magát átverve.

    Kösznöm!

    Én nem úgy választottam telefont hogy felmentem a samsung oldalára, és csukott szemmel ráböktem egyre, hogy ezt veszem meg!

    Ezzel zárom soraim; köszönöm, hogy meghallgattatok! :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • F-ECT$

    titán

    válasz Karma #18633 üzenetére

    Én mindig próbálom lehűteni a "hú de jó a wave" fellángolásokat a Melyik okostelefont topicban, de általában nem sikerül :DDD

    Dive ever, work never.

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #18633 üzenetére

    "Az említett topikban nagyon sűrűn és melegen ajánlják a Wave-et olyanok is, akik méteres közelségben se voltak vele soha. Simán belecsúszhat az ember, és utána jogosan érzi magát átverve."

    Hát ez azért erős túlzás. :U Ha rendesen átolvassa a júzer a topikot, ilyen nem igazán fordulhat elő. Ha bele-bele "nyal" 1-1 hsz-be akkor persze kialakulhat téves összkép, dehát ki vesz így telefont? Ha már valaki beleolvas elolvassa pl. az utsó 3-4000 hsz-t. Akinek ennek ellenére sem jön le hogy nem neki való, akkor ott komoly problémák vannak.
    Egyébként meg aki a te véleményedet helyezte előtérbe, az 100m távolságban kikerüli a Wave-et, mert tőled amikor a Wave-et jellemezted én csak a kritikát olvastam 99%-ban.
    Tehát ha az egyik oldalt megszólod, hogy olyan is ajánlja akinek fingja sincs róla, akkor szóld meg saját magad is, mert ami a te szubjektív véleményed, az sem kicsit túlzás. Vannak hibák, vannak hibák, de annyira nem katasztófális világvége a helyzet, mint ahogy sokszor beállítottad. Míg az egyik szélsőség amit te említesz, addig a másik pont te magad vagy, mert olyan is lemond a vételéről aki egyébként baromi elégedett lenne vele. ;)

    (#18637) F-ECT$:

    Ebben a formában ez sem teljesen igaz, mert a Wave az okostelók között ajánlható, és jó kis kütyü. Hiányosságok pedig minden tipusban vannak. Amikor pedig valaki megemlíti (mert általánosságban erre használná mindenki), hogy telefon, sms, könnyű kezelhetőség, egy kis net, multimédia, activesync akkor simán ajánlható, és nagyon nincs is jobb nála.
    Persze a net szubjektív, de amennyire Karma lehúzta minden egyes alkalommal, nekem annyira nincs semmi gondom, pedig egyre többet böngészek rajta.
    Szóval az ajánlgatással nincs gond, de olyan tényleg ne ajánlgassa akinek még nem volt.
    A lényeg mindig az a kérdés hogy "mire akarod használni?". Így nehéz rosszat ajánlani.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák