Hirdetés

Aktív témák

  • badacsony

    őstag

    válasz zack #4782 üzenetére

    Jabra BT320s-sel próbáltam: csak az ennél szokásos alap sistergés hallatszik, amíg el nem indul a zene.

    Észrevettétek már a zenelejátszóban, ha 5.1ch be van kapcsolva, nyomsz egy szünetet, majd lejátszást, a hangzáskép megszűnik, de a lejátszó továbbra is aktívnak mutatja?

    Ismétlődő ébresztésnél ha kiveszed mellőle a pipát, majd újból aktiválod, elfelejt jelezni. Az időpontot újból el kell menteni, hogy jó legyen.

    Samsung Navigator: a hangos naviért kell fizetni; egyébként offline is működik, ha letöltötted hozzá a térképet, van útvonaltervezés, stb. Gyalogos navigációnál úgy vetem észre, mintha a helyzetjelző zöld pötty le lenne maradva az aktuális pozíciómhoz képest: megállok, a pötty még csak ugrál a valós helyzetem felé - semmilyen segítséget nem engedélyeztem a GPS-nek. Beltérben nálam 2-3 perc alatt talál műholdat.
    Valaki kérdezte, miért kell memkártya a navihoz: oda menti a letöltött dolgokat, pl. térképeket.

    Egyébként a kicsikém :D fekete és 2GB-s kártya járt hozzá NatGeo tartalmakkal, fw ver. XXJF1.

    [ Szerkesztve ]

    iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Aktív témák