Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #25691 üzenetére

    A 16Gb i4 egyébként 80k Media Mania "L" csomaggal 2 év hűséggel. ;)
    Persze megértem ha valaki nem beszél 11k értékben, mert így tök felesleges és pénzkidobás az "L" csomag, kissebb csomagban meg való igaz hogy 120k lenne. :R
    Ettől függetlenül azt mondom, sokkal jobban megéri az a 40-50k különbözet, mint a Wave - Galaxy S közötti 30-40k különbség. Persze ha hiányzik a pénz, nincs mit tenni, nekem is mákom volt hogy így alakult, mert a gazdagságtól és a jóléttől igen messze vagyok én is. ;)

    TomWexX:

    Tökéletesen igazad van. Függetlenül én sem vettem volna meg ennyiért, mert nem lett volna ennyi, és mert bármennyire jó egy okosteló ennyit nem ér. Az i4-et csak előfizuval éri meg beszerezni, ez nem kérdés. Lényegében annyit költöttem, mintha egy N8-at vagy egy Galaxy S-t vettem volna újonnan GSM boltban. Ez meg azért annyira nem vészes. Előfizu meg így is úgy is kell, tehát a 2 év hűség engem nem érdekel. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák