Hirdetés

Aktív témák

  • Nefretiti

    csendes tag

    1; Az telefon előlapján lévő kamerát csak az sMirror nevű alkalmazásnál lehet használni, vagy jó másra is?
    2; Azt be lehet állítani esetleg, hogy ha az aksi 15% alá merül akkor is lehessen telefonálni rajta? Ez eléggé idegesítő egy telefonnál, hogy nem lehet vele telefonálni ha merül, de netezni meg lehet...
    3; Azt meg tudná mondani esetleg valaki, hogy Fifa van e a telefonra? Eddig nem találtam olyan játékot, ami hosszabb ideig le tudna kötni. Jó lenne mert sűrűn utazom.
    4; Az emailek szinkronizálása Nektek működik? Én beállítottam az Exchange fiókra is a gmailemet, meg a sima Gmailest is beállítottam, de csak a simával megy, de ott is csak manuálisan. Esetleg valakinek megoldás? Jó lenne ha nem kellene könyörögni a telónak, hogy töltse be az emailjeimet.
    5; Arra is kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek a Route66-ról? Én elég sokat foglalkoztam vele, de nem sikerült használnom. Semmit nem tudtam rajta beállítani. Működik ez egyáltalán, vagy várni kellene még egy rendes programra?
    6; Még egy utolsó kérdés, mi a legújabb szoftver verzió? Nekem a JH3/JH1 van fent.

    Köszi előre is a válaszokat!!

Aktív témák