Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bone123

    HÁZIGAZDA

    válasz Teasüti #209 üzenetére

    Húha, pár MB forgalmat már én is összehoztam, ki ne derüljön hogy számlára ment. Elvileg én is a 100MB-os csomagot használom (ingyé járt az előfizuhoz), úgyhogy mindenképpen jelezz kérlek, ha megtudtál valamit!

    Különben itt a szobában egyszer 3G van egyszer meg lassabb net, remélem nincs többféle kategória és a 100MB mindenre vonatkozik ("Wapozz, netezz, facebookolj, wiw-ezz, MvVIP-ezz, vagy nézd meg GoogleMaps-en a legközelebbi pizzázót. A havi 100 MB-os keretből minden fontos infot megnézhetsz a neten és csak a havidíjat kell kifizetned." - írják). Amúgy a számlalekérdezés meg mydjuice vagy mi (ahol esetleg követni lehet a számlaforgalmat) az igyenes szolgáltatás? (zavaros az információ: "Egyenleg-információ / Számla-információ: E szolgáltatás segítségével tájékozódhatsz a még felhasználható egyenlegedről, számlád aktuális állásáról. Hívd mobilodról belföldön a 172, külföldön a +36 20 940 0600 telefonszámot! Egyenlegedről vagy számládról a honlapunkon található mydjuice (www.djuice.hu/mydjuice) megfelelő oldalán és WAP-on is tájékozódhatsz. A szolgáltatás havidíjmentes, és a Díjszabásban meghatározott összeg ellenében vehető igénybe.") Havidíj mentes de mégis fizetsz ha használod? Díjszabási táblázatot pl nem találok a djuice honlapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák