Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

Új hozzászólás Aktív témák

  • VD

    őstag

    válasz Mela Kehes #151 üzenetére

    Erre a samsungra még nem néztem.(barátnőé lett a telefon, őt meg nem nagyon mozgatja meg a java játék gondolata :U ) Régebbi típusokra van millió egy (pl.: masyaka.ru, szinte minden típusra van fent cucc, de nagyrészt SE) Szinte mind ingyenes. Így csak az adatforgalomért fizet az ember. Ami meg fizetős (jamba meg társai) az felejtős. De nem írnám le a szolgáltatói oldalakat sem (live, t-zones) csomószor vannak rohadt jó akciók (egyet fizet 2 kap, ingyenes full letöltés v.milyen promó során) mert nekik is érdekük, hogy inkább ott költs el még pár forintot. Ráadásul ha onnan töltesz le, akkor ha gáz lenne még reklamálni is tudsz. Utoljára a Bloom blox-ot töltöttem le a live-ról, kemény 90Ft!!!!!!!! volt.

    Jar és Jad wap-ra fel?
    Mások is kisérleteztek ezzel, úgy emlékszem mintha működne a dolog. De már nem tudom ki és melyik topicban írta le a módszert. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák