Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    kis segítséget kérnék: P6210, eddig is sok problémával használtam, de ma lehalt - egy sima e-mailből facebook (kép)link megnyitás hatására reboot történt, és azóta nem hajlandó ezen a ponton továbbmenni, kint a Galaxy tab 7.0 plus felirat, és még kikapcsolni sem tudom.
    a hangerő le+ power-rel belép alsóbb szintű menübe, de csak a boot újrapróbálása (hiába) és "custom OS" letöltése között választhatok, nem kéne itt lennie ilyen gyári recovery menüpontnak?
    a custom OS letöltés választása esetén csak vár végtelen ideig, és amúgy sem tudom, honnan akarna letölteni bármit is, SD kártya nem volt benne, de nem ír semmi egyebet, csak hogy ne kapcsoljam ki.

    még garanciális, de jobban örülnék, ha meg tudnám oldani, és egyébként is baromira érett már, hogy ráerőltessek valami nemhivatalos ICS-t, mert ahogy látom, a hivatalosat várhatom..
    eddig semmi trükközés nem volt vele, tehát semmi custom ROM, még csak rootolva sem volt. nem is értek hozzá, de azt gondolom, hogy a leírások alapján azért meg tudnám csinálni, főleg ha segítetek is egy picit..

    vigyem szervizbe, vagy próbálkozzak az itt is linkelt blog alapján egy osztrák(?) ROMmal?
    (egyébként meglepődve olvastam, hogy másoknak nincs gondja a kütyüvel, én rendszeresen bajlódom random újraindulásokkal, és apróbb, de annál idegesítőbb bugokkal, konkrétan már megbántam, hogy megvettem, de el nem akarom adni, inkább faragnék belőle egy használhatót, mert hardveresen szerintem király lenne...)

    köszi előre is!

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák