Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz orbano #3 üzenetére

    Hö, nekem is megfordult a fejemben, mégiscsak egy csúszkás Samu :U
    Offoljunk egy kicsit, te mit veszel majd helyette?

    Az írás nekem is zavaros kicsit, végül nem kaptál töltőt, de akkor miért írod, hogy kaptál?
    Aztán mi van a rádióval? Vártam a slusszpoént nagyon.

    Amúgy nekem is az a véleményem, hogy akik ezt megveszik, azoknak fogalmuk sincs semmiről, és a bemutatóteremben a csinos lányokkal ajánltatnak maguknak "valami széttolhatós, nagy billentyűs készüléket", majd a homlokukra tolt szemüveggel, okos képet vágva hümmögnek hozzá, és kibökik, hogy "akkor ez jó lesz, ugye, anyukám?"
    Viszont utána boldogan használják is, mert ha hívják őket, csörög, tudnak válaszolni a munkából hazafelé kapott sms-re ("hozzál virslit"), és a kollégák is megállapítják, hogy "Hát hiába, hol tart ma a technika, ilyen pici, és még a kijelzője is színes!"

    És ez egy őrült széles vásárlói réteg, akiket a gyártók teljes homályban hagynak -- láttátok ennek a telónak a reklámját a tévében, és hallottátok a reklámját a rádióban? Pofátlan megvezetés: Fiatal fickók rajonganak érte, "húdeszép, húdeelegáns!". És a fenti réteg azt hiszi, hogy ez tényleg egy menő cucc, amiért a reklámban látott elegáns ficsúrok is odavannak.

    No, ezen a rétegen sajnos valóban nem segít ez a teszt -- mert soha nem jut el hozzájuk.

    Bocs, ha kicsit hosszú voltam :B

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • Zsolto

    őstag

    válasz marcarc #9 üzenetére

    Akkor simán elhiszem, ha ez az első telefonja, az én mamámat én már sajnos elrontottam, egyből olyanokat kérdez a fícsörökről, hogy egy ilyen alapteló már nem maradhat ringben. Amúgy abban igazad van, hogy külsőre egyáltalán nem gáz, ha okosabb lenne és jobb lenne a kijelzője, én is el tudnám képzelni a zsebemben.

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák