Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iomega

    őstag

    válasz Csapi007 #187 üzenetére

    Én nem azt írtam, hogy a Samsung új csúcstelójára kell várni, és azt megvásárolni, hanem azt, hogy érdemes várni néhány hónapot és talán az S II ára is már jóval alacsonyabbb lesz. Mivel most 80-90 között van az SGS P, és mondjuk valaki azzal szemezget, akkor , ha vár, talán az SGS II ára is csökken 90-100 környékére, a mostani 120-ról. Na már most, aki SGS P vásárlásán gondolkodik, annak tanácsolom, hogy várjon a vétellel, ha tud, mert akkor nem óriási többlet költséggel megveheti majd az S II-t olyan áron, mintha az SGS P-t vette volna meg most. És azért az SGS II nem SGS P kategória. Bővebben kifejtve, ha van vételre szánt 90 ezer forint, akkor, még ha 100-ra is csökkenne az S II ára, szerintem 10E Ft plusz ráfordítást megér a jobb telóért, tovább megtarthatja a gazdája, mivel jóval komolyabb hardveresen a gépezet. Jobb befektetés. :)

    Egyébként, én pont ezért nem veszem meg az SGS P-t most, mert várok, és majd megveszem az S II-t november, december környékén, ugyanis nem életbevágóan fontos most azonnal vennem egy telefont, ha bár most is megvehetném. Addigra, meg csökkenni fognak az árak szerény véleményem szerint.

    Mindenkinek szuverén joga eldönteni, hogy milyen telefont, mennyiért és mikor vásárol.
    Tanácsként írtam le, az iméntieket, nem kötelező elfogadni. Mindenki cselekedjen a saját belátása szerint. :)

    Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Új hozzászólás Aktív témák