Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orrlyuk

    aktív tag

    Üdv!

    Itt a május elseje, szerintem vagyunk egy páran, akik a hétvégén lecseréljük az 1.5-öt. "Ez van, srácok."

    Bár már egy ideje napi szinten követem az itteni beszélgetést, pár kérdésem maradt.
    A samsung-firmware.tk oldalon fellelhető anyagok valamennyien moddolt, nemhivatalos 2.1-ek? Pl. jól értem, hogy valamilyen nem Samsungos, hanem 3rd party home alkalmazással indulnak, amit hamar le kell kapcsolni, mert lassú?

    Az onnan letöltött fw ad-e root jogokat a telefonon, pontosan hol lehet utánanézni a témának - és átlaguser vagyok, szeretném a készüléket minél egyszerűbb állapotban tartani, nem vagyok híve az agyonmoddolásnak. Legyen gyors, s csinálja, amit kell, és kész.

    És még kérdezem: nekem t-s szoftverű Spicám van, pl. böngésző nincs, web'n walk nevű program van. Az ilyesmiktől is megszabadít a frissítés, ugye? Azért a t-s kapcsolatot (3g) simán be sikerült mindenkinek állítani?

    Egyelőre ennyi, hangsúlyozom, sokat olvastam a fórumot, de a legtöbbször félszavakban megy a beszélgetés, nem minden áll össze egyszerűen. Kéne az az 1. hsz!

    No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Új hozzászólás Aktív témák