Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz blueMerle #25 üzenetére

    A Proban nincs villogás, csak a Miniben és nem is az összes készüléket érinti. Nekem pl. még sosem villogott, de az ICSben jó eséllyel ki lehet majd kapcsolni az automata érzékelést.

    (#27) G-Guts: Ez billentyűzet szoftver függő. Alapból így van, de pl. Smart Keyboarddal hosszan nyomvatartom, utána meg nyomogatva lehet váltani a betűket (mint a régi telefonokon). AnySoft Keyboarddal meg simán a nyomogatós módszer van, de azt én nem szeretem, mert akkor meg várni kell, ha két egyforma betűt kell írni egymás után.

    (#28) Kobak77: Igaz, konkrétan a konkurencia nincs említve. Ott van még az Xperia Pro, de az már drágább árkategória, a hardver ugyanaz benne, mint a Mini Proban, csak nagyobb a kijelzője (meg emiatt a gombok is ugye a qwertyn, mert maga a telefon is nagyobb). Az egy Xperia Neo QWERTY billentyűzettel. Meg a HTC Desire Z sem rossz, bár én nem merném megvenni azt a nyitó mechanika miatt.

    Sajnos elég kevés a QWERTYs telefon, nem tudom miért.

    Ennél a telefonnál egyébként szerintem még az x10 mini pro is jobb és az még sokkal olcsóbb is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák