Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    válasz junkhead #11121 üzenetére

    Valóban leolvasótol is függ!
    Illetve ami szerintem problémát szokott okozni az usereknél, hogy nem jó helyre próbálják érinteni a kártyájukat/telefonjukat/órájukat.
    Nekem több kártyaolvasó terminálom is van, és mindegyiken van egy PayPass ikon ahová érinteni kéne. Vagy a terminálon fizikailag valahol, vagy a kijelzőn jelenik meg akkor oda.
    A myPOS -on speciel pont nincs olyan ikon :DDD, ott bénázni kell, és azon nálam valamiért apple watch-al sosem tudnak fizetni.
    De pl a múltkor az Aqua Karinthy -ban fizettem a telefonommal az akaratomon kívűl! (s22u) Fel volt oldva a kijelző mert a gmail-en volt megnyitva a rendelésszám, és legalább 20 centire volt a termináltól, de mégis valahogy érzékelte és becsipogott! Mindegy volt, amúgy is telóval fizettem volna, de azért na, meglepett. A kisboltban meg bénázni kell vele, hogy egyáltalán érzékelje és akkor is sikertelen, ott mindig elő kell vennem a fizikai kártyát!

    Ki érti ezt!
    Szóval én nem feltétlen írnám a fizetési nehézségeket az óra számlájára. Nagy a szórás a fogadó eszközöknél is, nem tudom ezekre milyen szabályozások vonatkoznak. Vagy a telefonoknál is nagyobb lenne a szórás, és emiatt nem mindegy milyen erős a leolvasó? Mert ha egy iPhone, -ahol valahogy tényleg erősebbenk tűnik érzetre az NFC adó- elsétál az Aqua Elektromax előtt, és lerántja az LCD tv árár? 🤔 Mondjuk jobban belegondolva ott dupla gombbal és face id-vel lehet fizetni. Lehet akkor meg is van a magyarázat rá? :DD

    De hogy kicsit ON is legyek;
    nekem nyáron a strandon tökre bevált az órás fizetés!
    A telefon ki volt kapcsolva az öltözőben, és az órám csak sima Bluetooth-os verzió, de zsinórban többször is sikerült vele fizetnem.

Új hozzászólás Aktív témák