Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz krisz12071 #2140 üzenetére

    Azért egy fórumra az átlag felhasználók zöme azért jön be, mert valami gondja van és megoldást keres.
    Szóval szerintem nem szabad messze menő következtetést levonni abból, hogy itt 10 embernek vacakol a pulzusmérője és szerinte nem pontos a vérnyomás mérő. Mellette meg lehet x ezer elégedett felhasználó, aki jem fórumozik.
    Csak jelzem, hogy nekem hibátlan a pulzus mérő is és az akksi is. A vérnyomás mérőre pedig korábban is írtam, hogy ésszel* használva nekem jól hozza egy olcsóbb Omron felkaros mérő szintjét.:K
    Nyilván nem egy klinikai szint egyik sem.
    Plusz szerény véleményem szerint ezen még fognak reszelni szoftveresen. A Tizen-en meg már nem.:K
    Illetve mi lenne a konkurens okosóra, amin pontosabb a vérnyomás mérés? (Vagy akár csak ugyanilyen):U

    (*nyilván itt is van, aki egyik kezével a villamoson kapaszkodik, a balján meg lóg az óra és azt várja, hogy pontos értéket mérjen a vérnyomás mérő, aztán jön ide panaszkodni).

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák