Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarciKING24

    tag

    válasz macii97 #648 üzenetére

    Nagyon koszonom a listat, kilottem belole ez alapjan enis ami nem kell!

    Kb 1 hete vettem egy ilyen keszuleket, nagyon szeretem! Amire en hasznalom, arra tokeletes. Nagyon minimalis a lagg, egyebkent gyonyoruen mukodik, kivalo es gyors. Nincs fagyas, lassulas es stb (furcsa is lenne egy egyehetes keszuleknel)
    Jah es nem utolso sorban brilliansan nez ki (titanium bronz)!
    Lte verziot vettem, munkambol kifolyolag szuksegem van az lte halozatra, nem szeretek mobilmegosztassal eszetlenkedni. (nem akarok ezzel senkit megbantani)
    Rendeltem angol ebayrol egy hozza valo bluetoothos billentyuzetet szinten titan bronz szinben, most is errol gepelek nagyon ajanlom mindenkinek! (ekezet persze nincs rajta) Azert ezt nem volt egyszeru beszerezni, magyarorszagon konkretan nem volt elado peldany sehol, de mindenkepp megeri! Ezzel egy hordozhato laptop lett belole, azzal a konnyebbseggel hogy itt 2x ~460 grammot viszel, ami ugye nincs 1 kg sem. Kivalo es gyonyoru!
    A biztonsag kedveert rakattam ra egy gyari samsung erre valo foliat, tudom, GG3ra minek, en azert ugy ereztem kell.

    Erosen ajanlom mindenkinek aki Ipad helyett keres alternativat, ha az valami okbol kifolyolag nem felelne meg!(en ebbe a csoportba tartozom)

    [ Szerkesztve ]

    Straight outta Compton

Új hozzászólás Aktív témák