Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz Luser2000 #290 üzenetére

    -eltűnt a magyar nyelvi T9 támogatás: no ez az amit mindig is utáltam, bár biztos lesz akinek hiányozni fog
    - nem teljes a magyar nyelvi karakter támogatás (nincs ű és ő): igaz ezt észre se vettem
    - a rendszerből hiányzik a szolgáltatónak megfelelő APN beállítás, azokat (internet, mms) kézzel kell felvenni: ezt nagyon egyszerűen lehet pótolni ha előtte az ember kimentegeti a telefonról az apn beállításokat screernshot segítségével: ezt így csináljátok érintőgombos vissza gomb és power gomb egyszerre nyomása(gyakorolni kell egy picit de előbb utóbb menni fog :C )
    - a Samsung Apps a korábbihoz képest "üres", azaz hiányoznak a T-s ROM-al együtt kapott alkalmazások (egy van csak: blinkx Beat): erre is van részleges megoldás, ami a "24"-es programok(TV24,Hir24,stb.) kivételével minden progit megad:tárcsázóba beütöd *#272*yourIMEI# (your IMEI helyére értelemszerűen a Tab IMEI száma megy!)és itt kiválasztod az XEO-t(ez a lengyel), magyar az XEH lenne de az nincs választási lehetőségnek. A telefon ujraindul és a product kód KOReai-ról lengyelre változik(XEU az angol XEF francia,ITV olasz-t is lehet választani)!
    Ha valakinek van egyéb ötlete hajrá! Még én is csak tanulom ezt az Android okosságokat! :U

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák