Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Maxximus #94 üzenetére

    Ugyan így vagyok én is a samsung táblagépeivel, csak én 7 collos vonalon. Jönnek az újabbnál újabb modellek, rosszabnál-rosszab specifikációval ...a régieket, meg nem támogatja, pedig azok között volt/van 1-2 ütős darab.

    10" vonalon mondjuk én pont nemtudnám a P75X0 szériát kiemelni, mert talán az egyik legrosszabbul sikerült táblagépük volt. Mind hardveres, mind szoftveres oldalról. Nyilván azért volt 1-2 pozitívuma is.

    Most van nálam egy ilyen tab3 csoda is, a kinézete tetszetős, a kijelzője a fényerőn kívül (az elég durva, nem is bírom maxon használni, mert megvakulok) semmilyen....sem a színeket tekintve, sem felbontásban.
    A kamera (bár sokan azt mondják, hogy felesleges egy táblára normális kamera) lehetne jobb, egy villanó is elfért volna, szerintem igen is lenne létjogosultsága a (normális) kamerának.
    Kár, hogy tartozékok terén sem kapunk semmit a géphez, a töltőfej+adatkábel kombón kívül...azért egy headset elfért volna a dobozban.

    Viszont sebességben, nekem marha jónak tűnik, pl.: YT 4K videókat szépen játssza, míg az SGS4-emen meg-meg röccen :U
    No meg még pár pozitívumot, lehet vele telefonálni (a cikkben leírtakkal ellentétben), fogad microSD-t, szabvány microUSB csatija van. + amit még szintén nem említ a cikk, az az infra ;)

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák