Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasgyuszi

    csendes tag

    válasz Peddy789 #295 üzenetére

    váááá, másnak is feltunt?

    A minap odinoztam 4.0.3-ról 4.1.1-re és talán flottabb lett a rendszer, de szebb nem, az biztos. A menu egyértelmuen visszalépés.

    Továbbá most már nem találom azt a menüpontot, ahol a minden kontóra érvényesen egy pipával beállíthattam, hogy frissítse/szinkronizálja folyamatosan oket. Most valahogy külön kell minden kontónál az adott funktiókat frissítgetni. Vagy csak én néztem be valamit?
    Egyelora csak két kontót adtam a géphez, egy Samsungosat meg a Google kontót. Mindketto azonos emailcímen megy. ez jelent problémát?

    Más: a Samsung féle naptár kiírja, hogy Google naptárt nem tud frissíteni, de mégis akárhonnan viszem be az adatokat, egy ido után szinkronban lesznek. Próbálgattam a Samsung naptárt, a Google naptárat, meg a PC-n keresztül a Google-naptárat. Mindenütt látszódott minden. Egyébként nem lehet valami master naptárat kijelölni, hogy ahhoz szinkronizáljon? Vagy mindig az a slave, ahol éppen vagyok és rányomok az aktualizálás/szinkronizálás gombra?

    Megjegyzem új vagyok androidilag, a telefonom egy Samsung Wave, badával, ami, khm....hogyismondjam...

Új hozzászólás Aktív témák