Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Káosz Kölyök

    csendes tag

    válasz Napfénysüti #118 üzenetére

    Szerintem ez a piac egyébként az Almán kívül mindenkinek bukó lesz. Nem azért mert ők hű de jók hanem azért mert nekik van egy masszív vásárló tömegük amiket mozgásban tudnak tartani az újdonságaikkal. Manapság az emberek nem csak netezni akarnak hanem tartalmat megosztani is (vagy fórumon beírogatni vagy épp Chatelni). Ezekre nem jó a tábla. Gazdasági válság van az emberek 20x is meggondolják mire költenek van kis hepp körülöttünk az MS is ebbe az irányba mozgolódik de szerintem bukni fog és réteg cucc marad a tábla. Elismerem sok alkalmazási terület van ahol ok (oktatás, játékok, irodai felhasználás). De az átlag mezei user inkább nagy moncsira és normális billentyűzetre vágyik. Ez a tábla is jónak tűnik de én most per pillanat az égvilágon semmire nem tudnám használni. Olvasni a világító monitor miatt még ebook-ra sem az igazi arra sokkal olcsóbban ott vannak az e-tintás cuccok.
    Rohadtul látványos a lapozás meg a scrollozás van rajta egy csomó minden időjárás widget , megkötöm a nyakkendődet widget s.i.t. De mégis van ezekre igazából szűkség? Ráadásnak akinek van egy frankó okos mobilja még annyira sem tudja használni hiszen egy tonna funkcióban keresztezik egymást. Én így látom ezt a piacot.

    ui: Bocs , hogy félre értettelek! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák