Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz arsenix #13625 üzenetére

    Ez így van, maximálisan egyetértek.
    Ha már van egy ilyen telefonom, akkor nehogy azon remegjek már, hogy nem húzom fel a fényerőt, mert szegény beég. Égjen, ha ezt a technológiát használják, utána meg ha már nagyon zavaró, cseréljék ki a kijelzőt. Szvsz az igen gáz lenne, ha állandóan azon kellene remegnem, hogy inkább csak nézegetem, ezt sem használom, meg azt sem, mert valami baja lesz. Nem! Ha megvettem, használom (ésszel), nem kaparászom,hogy kopjon.:) és nem ezzel verek be szeget a falba, de használom maxon mindenét úgy, ahogy nekem tetszik, mert azért adtam a pénzt, hogy a telefon szerezzen örömet nekem, ne én neki.
    Egyébként az is így van, hogy főleg a fehér színnel és nagy fényerőn állandóan jelenlévő dolgok égnek be, más nemigen. Nekem pl. SII-n, közel másfél év aktív használat után egyedül a notibaron az akku fehér kör kerete égett be, azt is csak a kék teszt képernyőn lehetett látni, alacsony fényerőn, semmi egyéb nem jelentkezett.
    Nem annyira súlyos gond ez, nem kell agyonparázni és vitrinezni, használni kell, azért van. :)

Új hozzászólás Aktív témák