Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dr. Kind

    aktív tag

    válasz crey #516 üzenetére

    Szia!

    A teló nálam lesz, a Galaxy blogban most egy ideig elsősorban ez lesz a téma. A javaslataid nagy része már benne van a tematikában, lesz infó bőven.

  • oalex

    senior tag

    válasz crey #516 üzenetére

    "Hát srácok.... 500 felhasználói hozzászólás, és ki merem jelenteni, hogy tipikus MA topik, egy kis anyázással, trollkodással, csipetnyi - csipetnyi? zsáknyi bazz. . . - flémmel megspékelve, 500 hozzászólásig főzve, és hol van még a vége...

    Normális, érdemleges kérdést a tesztelőnek meg kb. 3 ember tett fel...

    dr. Kind/Rusi/Bog/Bocha: akárkinek is lesz a kezében a továbbiakban:
    Van lehetőségetek Exchange szerverrel való kapcsolatra? Kipróbálnátok ha van? Engem főleg az érdekel, hogy mennyire képes összehúzni a kontaktokkal a leveleket exchange-nél.

    Éjszakai felvételt tudtok csinálni (nem fotót, hanem videót) - mondjuk egy kivilágított utcán?

    Megtennétek, hogy kipróbáljátok a legfrissebb Opera Mobile-t, hátha böngészés közben a kis checkerboard minta eltűnik, mert Dézin egyszer sem láttam.

    Az előlapi kamera minőségét valahogy ki tudjátok próbálni?

    Google Maps-et írtátok hogy működik rendesen, de egy navigációs szofttal is ki tudjátok próbálni a GPS-t? (pl. Navigon vagy Sygic Aura)

    Köszönöm."

    Gyakorlatilag egye az egybe ezt látom (írtam volna) én is.
    Tovább minden kérdésre (kivéve a esti filmezés) ugyan úgy kíváncsi vagyok és nagyon örülnék a válasznak.

    Talán egyszerűen rövidítve: +1

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák