Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Galahed

    senior tag

    válasz Ricardo #490 üzenetére

    Én is most értem a végére. Sok mindent megtudtunk belőle. Még azt is hogy a magyar nyelv (csak azért , mert nem tudja az illető rendesen használni) "egy ótvar szar", és fel sem merül az illetőben, hogy ezzel saját magát alázza, és ez csak az egyik eset. Sajnos ez az átlag mentalitás.

    Nekem is sikerült végigolvasni. Ez engem is megdöbbentett. Aki ilyet mond az nem lehet magyar, hanem legfeljebb Magyarországon élő kisebbség akinek per pillanat konfliktusa van velük....nagyon "csúnya" véleményem van erről az illetőről.

    Nálunk itt kint (Belgium) jelenleg 480-490 euro közötti áron előrendelhető, sajnos kb május közepére szállítják. iPhone 4, és Nokia N8 mellé fog érkezni, aztán meglátjuk melyik marad nálam, a többi a családtagoké lesz.

    Ami tetszik az a hardver, és végre minden benne van ami nekem kell. ( a többinek ami szóba-jöhetett volna, annak vagy kicsi a képernyője, vagy nincs előlapi kamerája, és bizony hamarosan jönnek a szoftverek (pl google tól) amik lehetővé teszik a videó hívást, lásd FaceTime (IOS) mintájára, vagy egyébb nyűgje van. Még a Nexus S-en, és a Motorola Atrix-en gondolkodom (nálam nem játszik a videó, játék stb ami igényelné a 2 magot) az előbbi a google direkt és gyors támogatása (referenciakészülék), az utóbbi a nagy 1950mAh akksi miatt tetszik.(meg a motoblur - vagy mi :) átméretezhető widgetjei miatt is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák