Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Dedikált Galaxy AI gomb az új táblagépekhez

    ma Kiszivárgott a Samsung Galaxy Tab S10+ és Galaxy Tab S10 Ultra kiegészítői közül több, ezek árulkodnak.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeremos

    tag

    válasz lehella #45300 üzenetére

    amint látod újonc vagyok!
    Minden custom romot a recoveryből teszünk fel,/ezt hivják flashelésnek/ az aops-t is onnan tetted fel, nem?
    a gyári romot tesszük fel odinnal, ahogyTe 4.1.2-t.
    Minden rom flashelésénél töröljük a telefonmemória, cache és dalvik cache tartalmát.
    Az fmodnál azért nem kellett mert ott a programon belül változtattál, nem a programot irtad felül egy másik programmal.
    "Ezzel szemben, a CM11 felrakáshoz ezt a leírást veszem alapul."...minden custom rom felrakásakor ezt vesszük alapul...
    Töröljük a telefonmemória tartalmát: "Wipe Data / Factory Reset"
    Töröljük a cache tartalmát: "Wipe Cache Partititon"
    Töröljük a dalvik cache tartalmát: "Advanced" utána "Wipe Dalvik Cache"
    Most jön a rendszer telepítése: "Install Zip" utána "Choose Zip from /storage/sdcard1"
    Itt kiválasztod a telepíteni kívánt ROM-ot és flasheled
    Még ne indítsd újra, hanem a Gapps csomagot flasheled
    Most már újraindíthatod a telefont: "+++ Go Back +++" utána "Reboot System Now"

    Minden program felrakása után újra be kell lakni a telefont.
    Ha átolvasod a linkeket amit megadtam, nem kell újra megkérdezned, minden le van irva amit kérdezel, még az fmodnál is, Acef bolgjában részletesen mindenre kiterjedően hogy mit hogyan.
    Ha megakadsz segitünk!
    a goggle play...frissitsd, vagy telepitsd a legújabb verziót, ha akkor sem oldódik meg akkor flasheld újra az aops-t.

Új hozzászólás Aktív témák