Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trados

    csendes tag

    válasz Shyciii #1088 üzenetére

    Körülbelül 10000 Ft a különbség a Samsung javára.

    Igen, én is azt a cikket olvastam, és azt hittem, az Antutuval mért érték a mérvadó.

    Mivel még nem volt okostelefonom, ezért a felület számomra nem annyira komoly befolyásoló tényező.

  • Ance

    őstag

    válasz Shyciii #1088 üzenetére

    Szubejktív értékelésem alapján a P-nek jobb a kamerája. Szerintem inkább nézze meg és ő döntse el.

    A kijelző sokkal jobb a P-nél. Egy ismerősöm most vett, durván előzi a Samsungot.

    A Bravia Engine-t a videóknál bekapcsolva már nem is mondok semmit, mert akkor a Samu totál elbújhat.

    A felület tényleg egyéni ízlés, nekem a Samu tetszik jobban. Ugyanígy az alap telepített programokban is a Samu az erősebb (van aki nem akar módosítgatni, telepítgetni, annek ez fontos lehet, mert egyébként minden pótolható a Sonynál 2 óra alatt).

    A Sony nagy hátránya a nem cserélhető aksi és a nem bővíthető memória. Ha a memória elég valakinek és a telefont úgyis lecseréli 2 év múlva, akkor ezek elhanyagolható hátrányok. Persze valószínű 3 évig is elmegy a beépített aksijával.

    A sebességet még nem lehet megítélni, mert mindkettőn lesz ICS, a Sony-n valószínűbb előbb, sőt arra már most is feltehető annélkül, hogy ugrana a számláló (ahogy olvastam). Ha valaki módisítgatni akar, akkor ebben a Sony tulajok előrébb tartanak, így ott a pont.

    A fémház ismét egy nagy pont a Sony mellett, meg az oldalsó hangszóró is, mert nem halkul el, ha az asztalra teszed. További pont a külön kameragomb a Sonyn, így a menüben sem kell szórakozni, ha fényképezni akarsz.

    Ez így asszem független vélemény viszonylag :)

Új hozzászólás Aktív témák