Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donpedrito

    csendes tag

    Sziasztok!

    S8 topicban is feltettem eme költői kérdést, de hátha itt is tud majd valaki plusz infóval szolgálni :)
    4 év iOs használat után tennék ismét egy próbát Android fronton, és van pár alternatívám, köztük az S8 ill. S9.
    esetleg szóbajöhet ezeknek a +-os változatai is..
    Amire használom a telefont: webes böngészés, 8-10-12 oldal simán megnyitva, youtube, faceb., messenger, insta, whatsapp, viber, 3 mail fiók, banki appok, gps (waze), játékból semmi extra (kb top eleven, clash royal).. illetve sok sok fotó, ha kirándulunk, nyaralunk mindig telóval készítek képeket, profi manuális beállításokhoz nem sokat konyítok. 2-2,5 max 3 évre keresek telót.
    Előfizetés hosszabítással csapnék bele, jelenleg úgy néz ki, hogy S8 99Eur, S9 249 Euro..
    Melyiket lenne érdemese eme célokra és erre az időtávra beszerezni?
    a +-os variánsokra erősebb HW miatt gondoltam, hogy tovább kihúzhatják, a jövőbeli frissítésekkel gördülékenyebbek lennének esetleg.. de őszintén szólva a sima S8 és S9 ami rohadt kényelmes használatot ad, és kicsit jobban is tetszik. Nekem nagyon kézbesimulósak, míg a + már kicsit kényelmetlen.. nem vészes, lehet megszoknám..
    (csak zárójelben, a Mate 10 pro is eléggé bejön (tudom, az is tepsi), egyik rendszerrel sincs tapasztalatom)

    A tapasztalat olyasvalami, amihez csak közvetlenül azután jut az ember, hogy szüksége lett volna rá.

Új hozzászólás Aktív témák