Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mugencivic

    tag

    válasz Kasya #19591 üzenetére

    En pont az ellenkezojet tartom jonak, ahogy most van

    - a lejatszon sokkal erzekenyebben lehet a hangerot allitani, tobb rajta a fok, mint a telefonon

    A telefonon is több fok van (IOS-en legalábbis), csak a hangerő gombokkal nem lehet olyan finoman állítani. Tehát a lehetőséged továbbra is megmarad, hogy - ha az eszközön finomabban is lehet hangerőt állítani, mint a telefonod gombjaival, akkor - megtedd. (De nekem az a "felbontás" is elég szokott lenni.) Én semmilyen előnyét nem látom a külön hangerőnek, csak hátrányát!

    - a kocsiban elobb allitom a hangerot a kormanyrol, mint a telefonrol.

    A szinkronizált hangerő lényege, hogy onnan állítod, ahonnan kényelmesebb, mert ugyanaz a kettő. Ettől függetlenül a kocsiban egyébként nekem is külön hangerő van BT-n még IOS-en is (aktuális Mazda 3 - gyári hifi). Talán nem mondtam, de az a BT-s eszközön is múlik, hogy hajlandó -e közös hangerővel dolgozni, még IOS-en is. Az itthon fellelhetőek közül is van több olyan, ami külön akarja a hangerőt állítani, de ezektől - amelyiktől tudok - igyekszem is megszabadulni, mert szerintem a BT így igazán kényelmes.

    A telefonon legyen mindig maxon (ujrainditasig nem allitja vissza), es nincs problema.

    Az eredeti hsz-ben írtam, hogy ez az egyik lehetőség és hogy számomra miért nem igazán jó. Több olyan helyzet is van, amikor a telefonon szeretném állítani és nem az eszközön vagy annak távirányítóján, így csak egy távirányító kell (a telefon), nem kettő, illetve nem kell odamennem a hangszóróhoz.

    Na mindegy, a kérdés továbbra is fennáll: S6 + 6.0-án hogy működik ez? (Érdemes -e rá várni.)

Új hozzászólás Aktív témák