Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisvol

    aktív tag

    Nos, kezdem belakni a telefont. Van pár (részemről) idegesítő dolog.
    Gyári e-mail kliens. A Gmailt nem szeretem, túl csicsás. A gyári pont jó (volt), egyszerű, letisztult. De amilyen jó volt 5.0.1-en (S4) olyan szar lett most 5.1.1-en. Pl. hiába állítom be a szinkronizálkást kézire (hadd döntsem el, mikor szinkronizál), akkor is, ha belépek a kliensbe, rögtön, szó nélkül szinkronizál. Eleve nincs dedikált szinkronizálsi gomb, csak azzal idióta lefelé görgetéssel lehet. Aztán. A levelek elől eltűnt a jelölő négyzet. Külön kell kattintani, ráadásul az Egyebek gomb felülre került, amit nehéz elérni. Tudom, hosszú nyomással is elő lehet hozni, de szerintem nem kell ennyire egyszerűsíteni, ekkora felbontáson el kell hogy férjen. 5.0.1-nél szépen az alsó sorban ott voltak a lehetőségek: Kuka, Mappába áthelyez, Levélszemét, Megjelölés olvasattlanként. És a jelölő négyzet ott volt minden levél előtt, az alsó sorban pedig ott voltak az egyéb funkciók. Aztán. A levelek csoportosítása is jó volt. Ma, Tegnap, Egy hete, Régebben. Jobb oldali sávban egy pillanat alatt össze tudtam zárni a régi leveleket, a csoportosítás miatt pedig átlátható volt, hogy mikor jöttek a levelek. De a legbántóbb, hogy minden extra funkcióért felülre kell bökni, a legnehezebben elérhető helyen.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:T.

Új hozzászólás Aktív témák