Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Hikvision #10673 üzenetére

    Ez csak azt jelenti hogy a telefon azt hiszi magáról hogy Portugál régiós, szóval pl. egy gyári visszaállítás után Portugál nyelven fog indulni és nem magyarul, illetve az OTA frissítéseket sem fogod megkapni :N

    Függő romokhoz (Telekom, Telenor, Vodafone) fix CSC (régió tartozik) szóval itt nem mászik el így természetesen magyar régiós marad ! :D

    Én a Francia romot tettem fel, itt nem csúszik el a régió és marad Francia, bekapcsoláskor francia nyelven indul amit át lehet állítani magyar nyelvre :)

    A lényeg csak annyi hogy ha pl. Román romot teszel fel akkor a CSC is maradjon Román, ha Franciát akkor Francia maradjon, nem tudom miért de a Magyar független romban valamiért elcsúszik a CSC (régió) így mondom Portugálnak hiszi magát :))

    Remélem nem zavartalak össze, jobban nem tudom elmagyarázni :B

    (#10674) Leonardo91

    Ez jó kérdés ... manuálisan (beállításokban) próbáltad keresni a frissítést :F

    (#10675) migabi24

    Ha 10GB/RAM lenne a telefonokban az sem lenne elég, az alkalmazások minél több RAM van a telefonban annál többet esznek, ez Android betegség hogy nincsenek lekorlátozva egy adott mennyiségre, emiatt mindent felzabálnak amit csak tudnak :(

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák