Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbalu1

    senior tag

    válasz RegAti #356 üzenetére

    Szia!
    Én S2-ről váltottam erre és kb. fél éves használat után mondhatom, hogy nem bántam meg.Hivatalos garival nem tudod megvenni, mert nálunk ilyen módon nem forgalmazták.Az ujgsm.hu-nál vettem, akkor 115 ezres áron, 1+1 éves garival.Ebből csak az 1 éves bolti gari ér valamit, ha megbízható a bolt, a 2.-ik év szoftver garancia, ami nagyjából semmire se jó.Úgy tudom, hogy uaz az akksi van benne, minta a sima S5-ben.Nekem átlagosan 2 napot bír ki töltő nélkül az én használatomban, az S2-őt már naponta kellett tölteni.Én éjszakára ki szoktam kapcsolni a wifit és a telefon részt is.Ez az első olyan eszközöm, amelyen temperált üveg fólia van a normál fólia helyett és csak jókat tudok írni róla.Sokkal könnyebb volt felrakni, megfelelően érzékeny marad a kijelző utána és a tapintása is sokkal finomabb, üvegesebb, ha lehet már csak ilyet fogok használni más leendő kütyümre is.

    [ Szerkesztve ]

  • scorpio74

    tag

    válasz RegAti #356 üzenetére

    Szia! Bocsi, nem engem kérdeztél, de azért próbálok segíteni! Én a partneo GSM-nél láttam 112-ért, de van S6-os is 155-ért. Ha bolt, akkor az XXL GSM. Ott drágább, de régi bolt és biztos egy jó darabig nem fog bezárni. Én a partneo-nál fogom megvenni. Ha jó minőségű extended aksit szeretnél, keresd fel a mobilbontó boltot, írjál, vagy hívd fel a scrácot, nagyon jó aksikat tud szerezni, tud edzett üveg védőfóliát is szerezni és fel is rakja ott helyben, ha kell.

    [ Szerkesztve ]

  • Maxximus

    őstag

    válasz RegAti #356 üzenetére

    1. Boltokról írtak már előttem, de a lényeg,hogy jó boltban vedd, mert tényleg az 1 év számít csak,azalatt ne csukjon be a bolt.
    2.Aksi. Én napi 3 órát telefonálok és 165 program van fenet. délutánig elég az aksi,így is. Az aksiban kellemesen fogsz csalódni, mert az egyik legjobb. Hűlyeség lenne elrontani nagyobb aksival. Inkább tartaléknak vegyél pót aksit vagy kisebb power bankot.
    3. Megeggyezik. Az s4 mininél volt annyi gebasz, hogy a síma NFC-s volt a duos nem. egyébként sztm ott is egyezett az aksi.
    Jó A GG üveg, de meg fogod karcolni hidd el. ezek a mostani üvegfóliák nagyon jók 2-3 ezer ft, ne sajnáld rá, nekem eddig a legjobb fólia amit telefonra vettem, szinte semmit nem ront a kijelzőn,ja és már picit karcos...zsebbe valami hozzáért,szerencsére rajta volt már..Ja és ha ejted akkor is nagyobb esélye van a túlélésre.
    4. Nem tudom, hogy cserélném e s6 duosra, már régen megjelent, de nem éreztem ingerenciát,egyszerűen jó ez a telefon még mindig,pedig én cseréltem mindig ha jött valami új, de ez már több, mint 1 éve megvan. Én még az elején 165-ért vettem..
    Most vettem hozzá egy ilyen headsetet.....hát brutál jó.

    [ Szerkesztve ]

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

  • scorpio74

    tag

    válasz RegAti #356 üzenetére

    Még egy kis segítség:

    Én ezt a fóliát fogom megvenni, véd a karcolások és törések ellen:

    http://www.mobilbonto.com/Edzett-uveg-folia-TEMPERED-GLASS-Samsung-Galaxy-S5-G900-MBF-GLASS-G900-d2990.htm?tab=description

    Itt az a lényeg, hogy 9H-s, ami edzett, nagyon ellenálló.

    Szilikon tokot fogok rá venni és a dupla aksin is gondolkodom, szintén a mobilbontóból.

    www.mobilbonto.hu Nem használt cuccok!!!

    Én headset-ből inkább Sennheiser-t ajánlanék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák