Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RegAti

    csendes tag

    válasz Maxximus #355 üzenetére

    Sziasztok!
    1 ilyen -jónak tűnő- S5 DuoS-t szeretnék venni (sajna a S3 Neo+ Duo's be-halt ,1 fríssités után).
    Hol érdemes venni (vagy inkább úgy kérdezzem hol NE vegyem?).
    Az árak vegyesek... vannak kiugró különbségek is, bár azok inkább az 1+1év gari, ill. az 1+2év garisoknál... Érdemes egyáltalán a "sima" 1 év garisnál többet keresni? Hiszen ez nem a hivatalos Samu gari, hanem "csak bolti", ami sok esetben pont semmit sem ér (vagy csak nekem volt rossz tapasztalatom?).
    Mivel a "privát" és a "céges" kártyán 1 és 1,5 óra beszélgetés szokott összejönni/ kártyánként, ezért tervezem rendelni hozzá ZeroLemon akksi+Hátlap kombót... Használ valaki ilyet? Tapasztalat?
    Nekem az S3 N+ -on volt (az S3 verzió by ZeroLemon) majd' 1 éven keresztül használva bírta a 1,5-2 napot. A fenti paraméterekkel + 2 óra Net + Emailok, stb.
    Gondolom ezzel is "elketyegne" kb. ennyit (az S5 DuoS-hoz való nagyobb kapacitású, 7500-8500mAh).
    Majdnem elfelejtettem: Az akksi megegyezik a "sima S5" akksiával? Ezt azért kérdem, mert volt S4 Mini Duos-m is és ott hiába egyezett a "sima" verzióval az akksi méretei a csatlakozásnál 1 kicsit változtattak a Samu-nál, csak épp annyit, h ne legyenek csere-szabatosak...!
    Más, a védő-üveggel GG kapcsolatban mik a tapasztalatok? Könnyen karcolódik (normál használat mellett) ?Mondjuk az S3, S4-hez képest? Nyilván nem arra gondolok, h diót törjek a kijelzővel v. direkt késsel-snitzerrel-kulcssal karcolgassam... külön zsebben, távol a "veszélyes holmiktól" szoktam a telóimat tartani, "sima, no-name" fóliákkal fedve, de még a fólián sem látszik igazán a használat.
    Szerintetek érdemes rá védő-üveget (asszem temperált kijelző-védő üveg a becses neve?!?) tenni rá? Azt olvasom sok helyen, h picit növekszik a kijelző védelme...
    Ha igen, milyet?
    Bocs a sok kérdésért, de remélhetőleg pár héten belül "büszke Tulajként" csatlakozhatom hozzátok... És még előtte "körbe szeretném járni a témát", a meglepetések elkerülése végett...
    Esetleg vmi még... amit érdemes a vásárlás előtt tudni?
    Előre is köszönöm a segítséget, a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Száguldunk és Félünk !!!

Új hozzászólás Aktív témák