Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Dare2Live #22571 üzenetére

    azért bátorkodtam így reagálni, mert nem egy témában írtad le az a ropis jelzővel illetett s4 kijelzőt, de szerencsére nem nagyon reagáltak rá, illetve egy hozzászólást láttam, ahol hangulatkeltésnek titulálták, pedig nem samsung fan az illető...
    senki sem vitatja, hogy több s4 kijelző is eltört, de túlzásokba sem kell esni, mert rengetegen használják megelégedéssel.
    én sem vagyok samsung fan, az s2 és az s4 között iphone 4s és xperia z is volt, az s3 pedig - okkal - kimaradt, de attól még nem húzom le a gyártót, mert eltört néhány s4 kijelző.
    a one esetén rengeteg illesztési- és pixelhibás darab volt - pláne eleinte -, xperia z kijelző is elrepedt néhány, bedugaszolt állapotban is beázott egyik vagy másik, iphone 5 esetén a sötét színű ház kerete kopott/kopik rendesen, illetve eleinte több főkapcsoló is behalt, a g2 esetén sok a recsegős-ropogót-huppogós, nexus 5 esetén is írták már többre is, ráfogták, hogy lg fejlesztés az is, mint a g2, törött kijelzős n5 is található már a neten, amit állítólag nem ért külső behatás, a sony és a htc bizonyos esetekben már korábban is korlátozta a bootloader értékét, és még lehetne sorolni, nincs tökéletes telefon, de ettől még nem mondom azt egy gyártóra sem, hogy; köszönöm, többet nem!

    b.bela1; az utolsó frissítéssel, és több beállítási lehetőség adott már adott ikon elérése által.

    draco84; majd írd már le kérlek, hogy mit dob a frissített telekom s4 a *#1234# kódra!
    szériától nem függhet, csak a szolgáltatós és független verziók vannak megkülönböztetve, product code által.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák