Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz ferrari1 #397 üzenetére

    Na akkor megvan a gyenge pontja ;] , ez volt az a furcsa homály, amit még a korai tesztekben láttam, rosszul fókuszál. Legalábbis akkor még a kültéri felvételek is alulfókuszáltak voltak, itt legalább csak a beltériek. Nekem amúgy úgy néz ki, mint ha véletlenül makróra állítva maradt volna. :)
    Ha lenne egy ilyenem, első dolgom lenne kikapcsolni a folyamatos autofókuszt, lehet az okozza a beltérben a fókuszhiányt, a kültérin meg szédülök, mikor az összes távolodó autóra rá próbál fókuszálni. :) Az akksit is jobban meríti így. Majd próbáld ki a play-ről a "snap camera" nevű fotóprogramot, van demo verzió, de én megvettem a fizetős változatot, annyival jobb, mint a(z s3 mini) gyári kamera alkalmazás(a). Millió beállítása van, bár úgy látom az s4 mini fotó app-ja eléggé jól sikerült (ez már nem touchwiz, hanem a stock 4.2.2 kamera app kicsit átskinezve).

    A wifit illetően szerintem routere is válogatja, az én gagyi routeremről 3 méteren belül is képes leválni random időközönként. :) Mióta átállítottam wpa2-ről wpa-ra, kicsit jobb a helyzet (nem a teló miatt, valószínűleg ez is a router miatt).

    ph user: 32Gigás kártyán durván sok zene, kép és videó lehet. Meg kell várni, míg a "media scanner" szervíz végigkutatja az egészet, és ha már végzett, akkor kell próbálkozni. Ez akár több óra is lehet, ezalatt a teló is erősen merülni fog. Jó hír, hogy nem fogja mindig előlről újrakezdeni újraindítás után, mint a régebbi androidok.

    Ezen sincs USB mass storage mód, csak MTP?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák