Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz Sir Riccio #4454 üzenetére

    A mate20 pro gondolom kissé nagyobb teló nem?
    Az S22 + kb akkora és érdekes módon jobban bírja
    Ne egy tepsihez hasonlítsuk egy relatíve kis telefont

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • autotaxmo

    őstag

    válasz Sir Riccio #4454 üzenetére

    Mint olyan sokszor, ez az uzemido dolog is ki lett vesezve, hogy ebben az s22 telefonban 3-5 ora SOT-nal nincs egyszeruen tobb. Tudom, ezt nagyon nehez elfogadni, mert mindenki szeretne sokkal tobb kepernyoidot toltes nelkul, de jelenleg ez android vonalon egy ekkora telefontol még nem elvarhato. :( Ott van mar a polcokon azok az akksik amik egy ekkorra telefon meretben is siman birja 2-3 napig is es produkal 8-10 oras SOT-ot de egyenlore nem fogjak ezeket a fejleszteseket piacra dobni. Mindennek meg van az utemterve. Az, hogy itt a forumon van egy par kiveteles kepessegu s22 ami mondhatni rekord 7 oras SOT-okat tud es 1 napig birja, az vmi nagyon de nagyon egyedi eset. Ott nem tudom, mi lehet a hatterben, hogy pl. gordonfreemn telefonja ilyen uzemidoket produkal de ne ez legyen a standard elvaras az s22-vel szemben. A multkori kepernyofotojan feltunt pl. hogy aznap 4 orat szorfolt a samsung gyari bongeszojen, plusz még 2-3 orat pottyogott mas appokban, ez lehet szimplan a telefon rossz szamitasa, mert valaki probalja már ki hogy 4 oran keresztul szorfoljon a bongeszoben. Az kva sok, még ha pisztolyt tartanak is a fejemhez sem tudnek mar mit nezni a bongeszoben. Szerintem az is lehet hogy csak szimplan rosszul szamolja ki neki a rendszer a kepernyo idot

Új hozzászólás Aktív témák