Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OCTAMD

    őstag

    válasz Essien #2787 üzenetére

    S22 128 141000ért is lehetett

    Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Essien #2787 üzenetére

    Sajna nem sokat érek a samsung.hu kuponjaival (gondolom arra céloztál), ha cégként szeretném megvenni. Azért köszönöm. :R Azt várnám, hogy tartósan 300 alá esik a bruttója, akkor egy jó akciót kifogva kb. 260-280 körül meg is venném talán.

    Bár szerettem volna órával venni, de most úgy néz ki, a Watch 5-nek nem lesz lünettás változata, a 4-nek meg pocsék az üzemideje, és a telefonra is még mindig panaszkodnak mindenfelé. Szörnyű. És még az üzemidőtől sem félek, egy 75%-os akkuval rendelkező S9+ is bőven kiszolgál ma is, pedig kisebb az akkuja. Egyszerűen úgy érzem, hogy szarabb lenne az S22, mint a 4+ éves S9+. Ennyi pénzért még az a minimum elvárásom sem teljesül, hogy az alapdolgok stabilak legyenek. És nem kukacos vagyok, sok fórumot végigkövettem már, és egyik telefonnak sem volt ilyen göröngyös a bejáratási ideje, mint ennek. Nyárra már rég stabil szokott lenni minden. Féltem az AMD dolgaitól is (sosem tudtak jó minőségben gyártatni, vagy szoftveres-driveres gondjaik voltak mindig is -- no offense 30+ év IT tapasztalat), de azért reménykedtem, hogy jó lesz (vagy legalább stabil), ha a Samsung gyártja.... És nem. Francnak kell mindig variálni. Én 3-4 évre szoktam telefont venni, de most meg vagyok lőve....

    Berágok és veszek egy A52s 5G-t. Vagy egy A53-at. De az meg nem keskeny. Az S21 meg nem tetszik.... F@sz0m!! :W :W :)

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák