Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz undercover #2280 üzenetére

    nekem a P10 volt az egyetlen hasonlóan csúcskategóriás telefonom, de az már régen volt :)

    Az iPhone-t azért engedtem el, mert én soha nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de baromira untam a kezelőfelületet. Minden ki van találva rajta, tényleg ergonómikus meg meg lehet szokni minden apróságát, de nem volt semmi mozgástér.
    Abban a dilemmában, hogy vegyek az XS helyett egy 11-et vagy Pro-t, vagy bármi mást Android oldalon kb ez volt a döntő szempont. + az, hogy mindig is akartam egy Pixelt.

    A Pixel pedig az Android iPhone-ja -> a google itt is szépen minimalistán kitalált kb mindent, hogy az hogy lesz jó, és ennyi. Tényleg, faszán működik, szép-gyors, és nyilván nem csúcshardver, de felsőközép kategóriában én teljesen elégedett voltam vele.

    Na ezekhez képest ami a Samsung-on megdöbbentő, az a funckiógazdagság.
    Minden egyes felületen minden lényegtelen faszságot be lehet állítani. Hogy hol legyen az óra a zárképernyőn, milyen alkalmazásváltó nézetet szeretnék (ok, ehhez kell külön tool).. kb minden beállítás egy önmagában testreszabható dolog..
    Zavart, hogy a mappák nagyra nyílnak ki a UI-on -> van belőle kisebb nézet.
    Megszoktam az iPhone stílusú alkalmazásváltót, hogy középen ugrik fel az aktuálisan használt -> be lehet állítani. Zárképernyőre extra gyorsgombok. stb.stb.stb

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák