Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • autotaxmo

    őstag

    válasz S@c@ #5661 üzenetére

    Hat engem nem nagyon hagyott nyugodni az, hogy pl.egyes felhasznaloknal (lsd. gordonfreemN) 7-8 oras SOT-ok jottek ki es mindezt ugy, hogy kozel azonos beallitasokkal mint nalam. Ezert multkor pm-ben megbeszeltuk, hogy leteszteljuk a telefonokat es futattunk 1 oras tesztet es neki es nekem ennyi ido alatt ugyanolyan beallitosokkal mennyit fogyaszt. Mondhatni ugyanazt produkalta a 2 telefon. Ezert probakeppen még 1x leteszteltem a gsam battery monitorral osszehasonlitva a gyarival es az android 13-on nalam masfel ora csusztatatas van a gyarinal lefele SOT-ban. Mivel volt itt par felhasznalo (Sir Riccio....) akik szinten elegedetlenek voltak az uzemidot illetoen, ezert gondoltam megosztom ezt a tapasztalatot, hogy ne foglalkozzanak a gyari stattal, mert nagy valoszinuseggel naluk is rosszul meri es a 3 oras SOT az valojaban nekik is 5 ora kornyeken van... Tegnap toltottem fel a telefont 100-ra es most itt tart nekem. Vegig 4g-n logtam, nem volt airplane mod sem es 80% wifin volt a telefon.

Új hozzászólás Aktív témák