Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz kchris78 #9126 üzenetére

    :o na ez igazi rémálom (nagyon off, de nekem is sikerült egyszer megszabadulnom egy szeptemberi, olaszországi utazás képeitől, még ott helyben (ami még sokkal rosszabb, minden korábbi képemmel egyetemben)... a legutoljára készített képet akartam törölni, de nem vettem észre, hogy az egész albumot kijelöltem (a legutolsó kép volt az album borítója a galériában), két másodperccel később kapcsoltam, amikor gyanúsan lassan haladt a törlés, gyorsan próbáltam leállítani, kikapcsolni a mobilt, de persze már semmit sem lehetett tenni... szerencsére utólag azért sikerült megmentenem elég sok képet (köszönhetően valami mentőprogramnak), de még többet nem, vagy csak félig-meddig, mert egyes részeik korruptálódtak; na meg rendes fényképezőgép is volt nálam, így legalább magáról az utazásról maradt emlék, de ettől függetlenül maximálisan átérzem a dolgot :(, azért is mondom, hogy rémálom, ezt akarom elkerülni ezzel a felhővel, de úgy tűnik rossz lóra tettem).
    És ezt a profil-leválasztós dolgot próbáltad valamikor (ha jól értem, akkor a "hely felszabadítása" opció tett be nálad, nem ez)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák