Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz doooo #6017 üzenetére

    Ha lesz időm még a jövő héten, azért tolok egy N20U / S21U összehasonlítást fotóban és videóban, csak kíváncsiságból. Nem akarok az S21U-ról nyilatkozni, tetszik, de időm nem volt még nyomkodni vagy átköltözni sem, nem hogy összehasonlítani, annyi a meló így a téli szabi előtt.

    Van egy témába vágó jó videó, ma dobta fel a YT, érdemes megnézni.

    Pontosan arról beszél, amiről te is. Direkt összehasonlítást csak a nyáron próbáltam egy i12 és az N20U között, és fotóban egyértelműen az utóbbi nyert, az i12-nek valami szörnyű bőrszín tónusai vannak a szememnek. Az N20U feldolgozása sem mindig tökéletes, nagyon erőlteti az alacsony ISO-t, ezzel pedig a hosszabb záridőt, még árnyékosabb helyeken is, de a point and shoot fotózáshoz nekem tökéletes, a portré módja pedig - nekem legalábbis - eszméletlen jó. Az S21U-ban pont azokat "javították", amik annak a gyengeségei (makró, 3x optikai, DPAF a telén), low lightban pedig az N20U-tól sem dobtam el magam, és gyanítom, ettől sem fogom. Csak fotó miatt meg biztos nem mászok át Apple-re, mert nem fényképezőgép kell, hanem okostelefon.

Új hozzászólás Aktív témák