Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klaya86

    senior tag

    válasz citizen05 #4766 üzenetére

    Láttam az adást. Sőt, előtte is olvastam, hogy lehetséges a BBK kivonulás. Mégis úgy voltam vele, hogy teszek egy próbát a realmevel. Hiába jó telefon az s21fe,ha fél nap alatt meg tudom fektetni. Nálam a szoftveres támogatás olyan szinten mellékes, hogy engem a biztonsági frissítések teljesen hidegen hagynak. Az Android verzió, a UI frissítés az más. Azt jó dolog,ha tovább frissül. Engem az érdekel , mennyire használható a telefon a mindennapokban. A poco f2 pro 7-8 órás (másfél nap üzemidő) sotjai után elég fura volt azt s21 fe 6 óra sot/1nap -ja. De az még teljesen hibátlan volt. De ezzel az 4.5-5 óra/fél nap-3/4nap nem vagyok kibékülve és úgy látom,a Samsung le is szarja. Nem hiszem, hogy ezen javítani fognak. Pedig 7-8 hónapig hibátlan volt a telefon üzemideje. Egyenlőre másfél nap használat után pozitív a realme. Szerintem az fe menni fog, pedig nagyon jó telefon. Ezzel pedig valószínűleg nem is lesz addig Samsungom, amíg normálisabb áron nem kapok a pénzemért jó üzemidőt+normális töltési sebességet.

Új hozzászólás Aktív témák