Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNgabus

    senior tag

    Egy kis infó, hátha segít valakinek :

    Nekem úgy mint lejjebb is többször írtam a GPS lassúsága és pontatlansága volt? a legnagyobb problémám.
    ( az hogy FHD-ra és 60Hz van visszavéve a kijelző hogy kibírja egy napig, melegedés, már nem is érdekel )

    Nekem vodás a teló, így a ROM is az volt rajta. Hétvégén gondoltam egy merészet és leszedtem a legfrissebb XEH ROM-ot a samfirm oldaláról, és felpakoltam rá Odinnal. Előtte / utána teljes wipe cache / data törlés.

    Azóta mintha "megjavult volna a GPS ! Eddig átlag 5/3 volt szar. Most azóta egyszer se volt szar !
    Direkt mindenhová azzal megyek ( még a sarki boltba is :DD ), és müxik. Gyorsan talál pozíciót, tartja is, leköveti a haladást és nem "ugrál" az utcák / fordulok közt. Waze is jó !

    ( érdekes hogy hiába a XEH ROM van fent a PhoneInfo app szerint maradt VDH, de ez legyen a legnagyobb probléma :R )

    Lehet hogy "gyárilag" ragadt be vmi, és elég lehet egy wipe cache / data törlés, de lehet hogy a vodás ROM volt a ludas, és kellett a másik ROM, lényeg most müxik. ( 2 nap vidéki túra jön, ha ott se lesz semmi gebasz akkor kijelenthetem hogy "megoldottam" azt amit a szerviznek kellett volna. :W

Új hozzászólás Aktív témák