Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz dreamdancer #33 üzenetére

    Most még nem tudod elképzelni ez a méretet...
    Jópár éve amikor még a 4" is nagynak számított rendeltem japánból egy dell streak 5öt...
    Mindenki hüledezett, hogy 5 coll, meg hogy pingpongütő, meg, hogy biztos ezzel kompenzálom a #$*... :DDD
    Ma meg már szinte nem is gyártanak jó telefont 5" alatt...
    A dell után vettem egy SGSt, meg egy 7"os tabot... egy idő után mindkettő "kicsi lett" váltottam 4,7"es telefonra, meg 10"es tabra, és most már néha ezt is kicsinek érzem, telefont ugye nem fogok kapni 5" alatt, és ha tabot váltok, és lesz elérhető áron 10"nál nagyobb, gondolkodás nélkül megveszem.
    A 10" jó, kényelmes, de azt vettem észre, hogy, leginkább nem az utcán használom arra ott a teló, irodában, otthon ágyban fekve meg mindegy, hogy 10, vagy 12 coll pihen a hasamon, ha hosszabb utazáson vagyok, vonat, villamos, repülő,akkor megintcsak lényegtelen, hogy két collal nagyobb kütyü van az ölemben...

    Illetve azt is érdemes figyelembe venni, hogy, a jelenlegi 10.1es tabok sem 10 collosok, ott van a keret, káva meg ugye ezt már tokban hordja az ember.... ha a 11-12"os taboknál faragnak egy kicsit a keretből, alig észrevehetően lesznek nagyobbak a jelenlegi 10eseknél.

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák