Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cilindrik

    aktív tag

    válasz mazsi1911 #109 üzenetére

    Egy ideje az össze samu teszt elég khm.. pozitív hangvételű.

    Nekem a legszebb akkor is az volt amikor anno az S4 bejött és behívtak valami samus marketingcsávót hogy a kételyeket eloszlassa. Na már ez nekem önmagában sok volt hogy ez egy olyan fontos telefon valami hogy ide külön szakértő kell (de gondolom csak fostak az eladások miatt) És a mókus simán behazudta hogy fém a keret az S4-en, halkan benyügi hogy fém futtatás de kiemeli hogy az ott fém.

    Tudom ez nem ide tartozik de nekem itt lett meg a véleményem a samuról és a MA samus hozzáállásáról.

  • cousin333

    addikt

    válasz mazsi1911 #109 üzenetére

    "Miert? Kritikus cikkek azok, amik ravilagitanak a rossz dolgokra is, nem csak arra, amiert fizettek."

    Nyilván fel kell sorolni a negatívumokat is. Én arra utaltam, hogy egy cikk profizmusa nem attól nagyobb, ha kritikusabb véleményt fogalmaz meg valamivel szemben (tehát ami "lehúzóbb").

    Már megszokhattad volna, hogy az MA-nak ilyen a stílusa, és a tesztelési metodikája. Jobban kidomborítja a szubjektív ítéletet. Emlékeim szerint az iPhone 6 és a Plusz sem kapott rossz értékelést.

    Ez nem jelenti azt, hogy az MA lenne a legtökéletesebb tesztoldal, bár ez legalább magyar, és sokaknak ez is fontos. Aki valóban részletesen tájékozódni akar, az eddig is, ezután is elolvas még mellé 3-4 tesztet más oldalakról, és akkor talán kialakul benne egy korrekt vélemény. De az még mindig csak vélemény lesz az eddigi előzményei és a saját szempontjai alapján.

    "hiszen nem mindegy hogy olvasol 10% fenyeron, vagy 3D jatekot tolsz 100%-on"

    Még ez is félrevezető lehet, hiszen az egyes telefonok maximális fényereje nem egyezik meg. Az 50% az nem mindig a maximum fele (AMOLED-nél általában az, LCD-nél néha sokkal kevesebb, lásd itt: [link] az első táblázatot). Más tényezők miatt (pl. kontraszt, tükröződés) még az sem biztos, hogy két telefont azonos körülmények között ugyanakkora fényerőn használnék...

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák