Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz gilfoyle #7426 üzenetére

    Ok. Köszi. :R

    Más.

    Kicsit "rugózok" még a Play áruház alkalmazásain.
    Anno megvettem az ExDialer progit, ami egy remek tárcsázó. Még fent van, működik is, de frissítés már Oreo-ra se volt, és a beépülő modulok nem működnek. Ergo teljesen felesleges feltenni. Mondom semmi gond, lejárt a support ideje, keresek mást, ára nem számít. Mit találok helyette? A nagy büdös semmit. Van sok tárcsázó, de megnézve szinte mindegyik supportja "vérzik".
    Tehát konkrétan eljutott oda az Play áruház, hogy akarok venni ártól függetlenül (lényeg a minőség lenne) egy minőségi tárcsázót, amire van support, és nincs. Nem tudok venni. Illetve tudok, csak ugye kidobott pénz lesz. :U

    Ez csak 1 példa, gondolom nem csak a tárcsázókkal van support gond, illetve nem csak azzal, amik engem érdekelnének.

    Fólia, tok kérdés.

    Egy dizájnos hátlapi toknak azt gondolom van létjogosultsága, mert kevésbé kell figyelni milyen felületre teszed le a telefont, és nincs negatív hatással a telefon működésére, se a felhasználói élményre.
    Ezt a fólia dolgot viszont nem értem. Ahogy látom sok a "szenvedés", és az sem garantált, hogy a drága az jó.
    Eleve sokat veszít a felhasználói élményből az aki fóliát rak rá, és saját magát "bünteti". Senki sem garantálja, hogy megfelelő a védelme, ezeken felül pedig az Spen használat sem olyan, ahogy a vizuális élmény sem.
    Próbáljatok vigyázni rá, és a fóliát mellőzni. El kell fogadni, hogy csúcs kategóriás telefont megfelelő környezetben kell használni, és nem esztergályos műhelybe való felhasználásra tervezték. Nekem sosem volt fólia a telefonokon, és érdekes módon egyik se karcolódott meg. Nyilván apró pénz mellé tenni nem túl célszerű, ahogy van még pár dolog ami segít megőrizni a gyári állapotot, ami csak odafigyelés kérdése.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák